Product Details:
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | PET |
| Color | Red |
| Packaging Type | Sheet |
| Size Dimensions | 4 x 6 Inch (W x L) |
| Usage Application | Can Be Used For Labelling Chemical And Oils |
| Type | Adhesive Sticker |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Material | PET |
| Usage/Application | Chemical, Oil |
| Packaging Type | Packet |
| Size | 100 x 200 mm (W x L) |
| Pattern | Printed |
| Brand | Laser Dot |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Material | PET |
| Color | Green, Orange, Etc. |
| Size | 100 x 200 mm (W x L) |
| Packaging Type | Sheet |
| Shape | Rectangular |
| Usage Apllication | Chemical, Oil |
| Type | Adhesive Sticker |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Material | PET |
| Size | 4 x 3 Inch (L x W) |
| Packaging Type | Packet |
| Type | Adhesive Sticker |
| Usage | Chemical, Oil |
| Pattern | Printed |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Size | 101.6 x 152.4 mm (L x W) |
| Material | PET |
| Color | Red, Black |
| Packaging Type | Box |
| Usage/Application | Chemical, Oil |
| Pattern | Printed |
| Brand | Laser Dot |
| Type | Adhesive Sticker |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Material | PET |
| Brand | Laser Dot |
| Usage/Application | Chemical, Oil |
| Size | 4 x 2 inch (W x L) |
| Packaging Type | Roll |
| Shape | Rectangular |
| Type | Adhesive Label |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Material | PET |
| Color | Red, Black |
| Packaging Type | Sheet |
| Size | 4 x 6 Inch (W x L) |
| Brand | Laser Dot |
| Type | Adhesive Sticker |
| Usage Application | Chemical, Oil |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Material | PET |
| Color | White |
| Size | 4 x 6 Inch (W x L) |
| Packaging Type | Sheet |
| Shape | Rectangular |
| Brand | Laser Dot |
| Usage Application | Chemical, Oil |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Packaging Type | Sheet |
| Usage/Application | Chemical, Oil |
| Material | PET |
| Color | Red, Black |
| Size | 4 x 6 inch (W x L) |
| Brand | Laser Dot |
| Type | Adhesive Sticker |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 10000 Piece |
| Size | 4 x 6 Inch (W x L) |
| Packaging Type | Packet |
| Usage/Application | Chemical, Oil |
| Pattern | Printed |
| Shape | Rectangular |
| Brand | Laser DOt |
| Material | PET |
| Type | Adhesive Sticker |