Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Packaging Type | Packet |
| Color | White |
| Usage/Application | Jewellery |
| Thickness | 2mm |
| Material | Paper |
| Brand | Laser Dot |
| Style | Decorative Sticker |
| Product Code | MC-280 |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Packaging Type | Packet |
| Color | White, Yellow |
| Usage/Application | Jewellery Labels |
| Material | Paper |
| Brand | Laser Dot |
| Thickness | 0.10 mm |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Size | 60x12mm |
| Color | Red, Pink, Etc. |
| Material | Paper |
| Type | Adhesive Sticker |
| Packaging Type | Packet |
| Thickness | 0.10 mm |