Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Model Name/Number | 101.6 x 152.4 mm (W x L) |
| Color | White, Blue |
| Packaging Type | Roll |
| Thickness | 0.1 mm |
| Brand | Laser Dot |
| Usage Application | Chemical, Oil |
| Sticker Type | Adhesive Sticker |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Material | PET |
| Size | 30 x 60 mm (W x L) |
| Packaging Type | Roll |
| Thickness | 0.3 mm |
| Finishing | Glossy |
| Brand | Laser Dot |
| Pattern | Printed |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1000 Roll |
| Material | Paper |
| Usage/Application | Industrial |
| Packaging Type | Bo |
| Length | 20m |
| Brand | Laser Dot |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Type | Clear |
| Size | 23x36mm |
| Packaging Type | Packet |
| Color | White |
| Is It GSM Service | Gsm Service |
| Material | Paper |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Size | 30 x 60 mm (W x L) |
| Material | PET |
| Brand | Laser Dot |
| Packaging Type | Roll |
| Usage/Application | Bottle, Garments, Medicine, Etc. |
| Color | White, Blue, Red, Etc. |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Material | Paper |
| Design Type | 3D |
| Color | Multicolor |
| Packaging Type | Roll |
| Finishing | Die Cutting |
| Pattern | Roll |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Material | Paper |
| Usage/Application | Battery |
| Color | White (Base) |
| Packaging Type | Roll |
| Design | Solid |
| Shape | Rectangle |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Material | PET |
| Brand | Laser Dot |
| Usage/Application | Cosmetics |
| Packaging Type | Packet |
| Size | 30 x 60 mm (W x L) |
| Pattern | Printed |
| Surface Finishing | Matt |