Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Material | PVC |
| Adhesive Type | Self Adhesive |
| Color | Blue, White, Etc. |
| Packaging Type | Packet |
| Usage/Application | Advertising |
| Brand | Laser Dot |
| Pattern | Printed |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Paper |
| Roll Length | 5 m |
| Adhesive Type | Self Adhesive |
| Color | White |
| Size | 4 x 3 inch (L x W) |
| Usage/Application | Can Be Used For Barcoding |
| Packaging Type | Packet |
| Pattern | Printed |
| Style | Decorative Sticker |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Usage/Application | Garments, Bottle, Packaging, Etc. |
| Material | PET |
| Packaging Type | Packet |
| Size | 3 x 6 cm (L x W) |
| Design | Printed |
| Brand | Laser Dot |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Color | White |
| Usage/Application | Can Be Used For Garments, Bottle, Packaging, Etc. |
| Packaging Type | Roll |
| Design/Pattern | Pre Printed |
| Shape | Round |
| Thickness | 0.3 mm |
| Finish Type | Matte |
| Brand | Laser Dot |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Material | Waterproof PP Paper |
| Usage/Application | Garments, Bottle, Packaging, Etc. |
| Color | Blue, Green, Red, Etc. |
| Pattern | Printed |
| Finish Type | Matte |
| Shape | Rectangular |
| Packaging Type | Roll |
| Brand | Laser Dot |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Color | White, Black |
| Material | Thermal Paper |
| Brand | Laser Dot |
| Packaging Type | Roll |
| Usage/Application | For Luggage Tagging |
| Size | 100x150mm |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Size | 5x12 Inch |
| Usage/ Application | Bottle |
| Color | White |
| Pattern | Priented |
| Packaging Size | Box |
| Thickness | 4mm |